^
g
Our story

ESTEEM BEAUTY - MIEJSKIE SPA

WYOBRAŻASZ SOBIE MIEJSCE, W KTÓRYM MOŻESZ SIĘ ZATRZYMAĆ W MIEJSKIM BIEGU?

Jednocześnie oaza i przestrzeń spotkań, gdzie czujesz się odprężona i nabierasz zupełnie nowej energii? Miejskie SPA - Esteem Beauty to niezwykłe Centrum Estetyki Kosmetycznej, którego założycielką i prowadzącą jest doświadczona specjalistka w tej dziedzinie - Katarzyna Hretczak.

Esteem Beauty – z szacunku

Esteem Beauty skupia się na człowieku. Stąd też nazwa! Esteem, czyli szacunek jest podstawą nie tylko naszego zawodowego podejścia, ale myślenia o dbaniu o siebie. To wartość wynikająca z holistycznego spojrzenia na zdrowie i naturę. Wierzymy, że każde nasze działanie może mieć pozytywne skutki dla nas samych, ale też dla otoczenia. Z kolei beauty to symbol piękna – przede wszystkim tego wewnętrznego.


Nowa odsłona piękna

Cenimy piękno. Dla każdego ma inne znaczenie i to jest niezwykłe. Katarzyna Hretczak dotrzega je w ludziach, przestrzeniach, kształtach i kolorach, przedmiotach codziennego użytku czy elementach produktów kosmetycznych. W miejskim SPA Esteem Beauty wyzwalamy piękno w człowieku nie tylko poprzez zabiegi, kuracje i pielęgnację ciała, ale i dzięki harmonii. Nieinwazyjne, naturalne zabiegi, kuracje oraz kosmetyki dające maksymalne efekty (działające na przyczynę Twoich zdrowotnych wyzwań, a nie tylko na skutki) oraz indywidualny dobór terapii (opartej o szeroki wywiad z klientką) to dodatkowe klucze holistycznego podejścia do człowieka, jego zdrowia i piękna. Bo każdy z nas jest wyjątkowy.

 

Natura i doświadczenie

Nasze miejskie SPA pracuje na kosmetykach naturalnych. Sprawdzonych i w duchu odpowiedzialności wobec środowiska. Zadbane ciało, pozytywne, psychiczne nastawienie do siebie samego i otoczenia, a także prawidłowo budowane relacje społeczne to nierozerwalne komponenty czyniące nas zdrowszymi. Dają poczucie życia w harmonii, dobrostanu o który warto zadbać, aby być szczęśliwym. Po prostu!

 

Miejskie SPA w Centrum Kosmetyki Estetycznej

Naszą przestrzeń możesz wynająć na własne szkolenie, spotkanie i warsztaty, urządzić wieczór panieński w stylu boho czy zabrać najbliższych współpracowników na integrację! Pełną ofertę sprawdzisz TUTAJ. „Piękno zaczyna się w momencie, kiedy decydujesz o tym, żeby być sobą” – te słowa są naszą inspiracją i motywacją na kolejne lata funkcjonowania Esteem Beauty. Cieszymy się, że możemy współtworzyć to miejsce razem z Tobą.

Życie w zgodzie ze sobą i naturą mogą stać się dla Ciebie niewiarygodnym doświadczeniem, do którego Cię zapraszamy!

Beauty in words

ESTEEM BEAUTY BLOG

PORADY I FILOZOFIA PIĘKNA
At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.